Novinky
Objednaj parfém a vyhraj zájazd

*** POZOR SÚŤAŽ *** POZOR SÚŤAŽ ***    Pokiaľ si objednáte parfém medzi prvými 50-timi objednávajúcimi, budete zaradený do losovania o zájazd a ďalšie ceny. Súťaž trvá do 30. novembra a...

viac
Barman show Rika Chovanca počas finále

   Riko žil v Londýne od roku 2006, kde získal poctivé základy barmanského remesla v prestížnych hotelových baroch (Doyle Collection, The Trafalgar, Crowne Plaza). Neskôr sa vydal na putovanie svetom,...

viac

Súťažiaci boli užitoční aj pre partnerov

Úvod Úvod Príležitosti

 

finále Miss Alpe Adria 2017

Víťazka Východniarky roka 2016 bola finalistkou Miss Alpe Adria 2017

 

   

   Michaela Stachová ako víťazka prvého ročníka (Východniarka roka 2016) postúpila na medzinárodnú súťaž krásy Miss Strednej Európy. Osemnásť finalistiek z Maďarska, Čiech, Chorvátska, Talianska, Slovinska a zo Slovenska bojovalo v chorvátskom Novigrade o titul najkrajšej stredoeurópanky roka 2017.

 


módna prehliadka v humennommódna prehliadka v humennom    Módna prehliadka v rámci MDŽ

 


   Dievčatá boli predviesť modely Jenny Jeshko. Prehliadka sa konala v rámci programu MDŽ v Humennom (február 2017), ktoré organizovalo mesto Humenné. Vystúpila Ilona Csáková.

 

Ster Century Cinemas Košice  dámska jazda Ster century cinemas

 

  Finalistky, finalista a víťaz Východniara roka 2016 Dionýz Bimbo obohatili program "Dámskej jazdy" v kine Ster Century Cinemas v Košiciach. Diváci zažili imitáciu Michaela Jacksona a videli ukážky sebaobrany. Finalistka priamo jednej z diváčok ukázala ako sa brániť, ako správne a kam kopnúť. Odvážna pani si za túto aktivitu odniesla tričko "Východniarka roka"

paniq room košice alžbetinapaniq room košice alžbetina PanIQ Room Košice


  Finalisti aj finalistky si v rámci sústredenia vyskúšali jedinečnú "ecsape hru" na Alžbetinej ulici v Košiciach. Základom hry je spolupráca, aby sa z miestností dostali do časového limitu 70 minút. I keď v súťaži bojujú každý/-á za seba, v tejto hre museli spolupracovať.  

 

 

deň detí košice ťahanovce

Deň detí v MČ Košice-sídl. Ťahanovce

 

  Obohatením akcie Deň detí na sídlisku Ťahanovce boli aj finalisti Východniara roka 2016.

Spomedzi všetkých hier zožalo u detí najväčší úspech preťahovanie lanom.
S Mariettou žigalovou vo Fitness FamilyS Mariettou žigalovou vo Fitness FamilyFit Day s Mariettou Žigalovou

 

  Finalisti absolvovali skvelý tréning s Mariettou Žigalovou v jej centre Family Fitness v Košiciach. Tri fázy tréningu sa postarali o zadýchanie a pot na telách finalistov.


   Keďže Marietta Žigalová bola aj členkou poroty, vedela najlepšie posúdiť finalistov práve z fyzickej stránky